Два місяці платформи UNITED24: понад 76,8 млн доларів внесків та Армія дронів

  Перегляди 1441

За два місяці роботи фандрейзингової платформи UNITED24, сума благодійних внесків склала понад 76,8 млн доларів (понад 2,2 млрд грн) з 90 країн світу. Минулого тижня UNITED24 оголосили окремий збір у межах проєкту «Армія дронів». Проєкт передбачає системну закупівлю дронів, їхній ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів. За перші дні на дрони пожертвували майже 7 млн доларів (понад 200 млн гривень).

«Ми хотіли створити фандрейзингову платформу, яка може залучати кошти на підтримку України максимально просто — в один клік. U24 став простим і дієвим способом допомогти. І люди можуть побачити, як їхня допомога працює на прикладі проєкту “Армія дронів”, який ми запустили кілька днів тому. Він дає можливість не лише задонатити кошти на військові дрони, але й надіслати українським захисникам власний безпілотник. Тільки за перші дні проєкту ми зібрали понад 200 мільйонів гривень, і ця сума збільшується щодня», — зазначає Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Протягом другого місяця роботи UNITED24 військовослужбовці отримали 65 тисяч комплектів військової форми, 68 тисяч комплектів білизни, 15 тисяч головних уборів і 6 тисяч пар взуття. Понад 18 млн грн були спрямовані на придбання Armtrac 400 — найефективнішого у своєму класі транспортного засобу для розмінування. Також закупили 30 квадрокоптерів, 20 тепловізорів та понад 2 тисячі комплектів польової форми для забезпечення Держспецзвʼязку. 

За внески, зібрані через UNITED24, Міністерство охорони здоров’я України закупило рентгенівські хірургічні системи типу «C-арка» вартістю 26,8 млн грн. Перші п'ять апаратів відправлять на прифронтові території: у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську, Сумську та Миколаївську області. Ще п’ять вирушать до військових шпиталів. 

Кошти на рентгенапарати збирали й під час благодійних телемарафонів. На марафоні Embrace Ukraine — #StrivingTogether в Амстердамі глядачі зібрали понад 2,3 млн грн. Упродовж ще двох телемарафонів було залучено понад 8,3 млн грн благодійної допомоги. 

Перший Амбасадор платформи Андрій Шевченко пожертвував понад 12 млн грн на медичну допомогу. Також він візьме участь у спортивному заході зі своєю колегою Еліною Світоліною, яка стала амбасадоркою UNITED24 в червні. 

«Ми дуже вдячні Еліні Світоліній за доєднання до UNITED24 і послідовну громадянську позицію, яку вона проявляє з перших днів повномасштабної війни. Важливою подією для нас також стало погодження співпраці з першою ракеткою світу Іґою Свйонтек. Вже 23 липня вона разом з іншими зірками тенісу зіграє благодійний матч на підтримку України. Частина зібраних коштів буде перерахована через UNITED24 та спрямована на закупівлю обладнання для дитячих лікарень. Ми продовжуємо залучати до підтримки України талановитих людей із різних країн. Їхні голоси важливі як ніколи», — розповідає координаторка платформи Ярослава Гресь.

Для медичних потреб кошти збирали й актори Студії «Квартал 95». Їм вдалося залучити під час благодійного турне Європою понад 3,5 млн грн, які будуть спрямовані на придбання рентгенпрозорих операційних столів для українських лікарень.

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт