Мінцифра починає масштабну співпрацю з інноваційним парком UNIT.City

Прес-офіс Міністерства
09 березня 2021, 10:50
  Перегляди 3323

Міністерство цифрової трансформації України та інноваційний парк UNIT.City починають комплексне стратегічне партнерство, яке наблизить Україну до побудови «держави в смартфоні». 

Для цього Мінцифра підписала меморандум з інноваційним парком, що передбачає створення представництва екосистеми Дія та тестовий майданчик, а у подальшому R&D-центр (Research & Development) з використання технології 5G на території UNIT.City.

«Мінцифра створює найзручнішу країну у світі, з точки зору взаємодії держави та людини, держави та бізнесу. Ми спрощуємо бюрократичні процеси та впроваджуємо сучасні онлайн-сервіси, щоб спілкування бізнесу з державою було максимально зручним і прозорим. Тепер ми об'єднуємо зусилля та реалізуємо спільні проєкти з першим в Україні інноваційним парком, де створюється екосистема та інфраструктура для розвитку бізнесу в сфері високих технологій та креативних індустрій»

Михайло Федоров

Керівний партнер інноваційного парку UNIT.City Костянтин Євтушенко зазначив, що партнерство з Міністерством цифрової трансформації посилить екосистему парку та надасть нових можливостей резидентам.

«Візитна картка України — це ІТ-індустрія, яка стрімко розвивається. І такі партнерства сприяють розвитку технологічної екосистеми. Ми робимо все, щоб інноваційний парк UNIT.City був точкою входу для міжнародних інвестицій в Україну. І партнерство з Міністерством цифрової трансформації посилить нашу екосистему та надасть нові можливості резидентам парку».

Костянтин Євтушенко

Співпраця в рамках меморандуму передбачає: 
  • створення тестового майданчика та у подальшому R&D-центра (Research & Development) з використання технології 5G на території UNIT.City;
  • розвиток інноваційного підприємництва та впровадження цифрових технологій в різноманітні сфери життя суспільств;
  • реалізацію спільних проєктів щодо підтримки малого та середнього підприємництва в рамках Дія.Бізнес;
  • використання Дії та Дія ID гостями UNIT.City замість фізичних документів та ЕЦП (електронного цифрового підпису).

 

Відправ у Telegram

Відправити
Логотип Міністерства цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації України

Офіційний веб-сайт